Wypożyczalnia

Zapraszamy  serdecznie Państwa do zapoznania się z naszą ofertą  dotyczącą wypożyczenia w sprzętu do zabaw i rekreacji.

Transport na terenie Lublina - 50 zł

 

L.p.

Nazwa urządzenia

Opis urządzenia

1

Ekran ©

Konstrukcja z plastikowych rur w formie prostopadłościanu. Ściany boczne o wymiarach 1,5x3m lub 1,5x2m. Na ścianach bocznych jest naciągnięty materiał lub folia. Na ścianach tych malujemy palcami.

Zajmowana powierzchnia: 4m x 4m

2

MINI GOLF

6 stanowisk ©

Mini Golf. Pola o różnej długości i konfiguracji przeszkód.

Dodatkowo przeszkody  terenowe ustawiane pomiędzy polami.  Sam stworzysz dla siebie pole o odpowiednim poziomie  trudności. Ilość miejsca na jedno pole 5 x 1,5 m

3

Cymbergaj i Gumik ©

Cymbergaj to urządzenie będące doskonałą propozycją rozrywki dla dzieci, młodzieży i dorosłych, cieszące się ogromnym zainteresowaniem na wszelkiego rodzaju imprezach. Najważniejszą zaletą urządzenia są proste zasady gry. Za pomocą specjalnych paletek odbijamy drewniany krążek i staramy się strzelić bramkę przeciwnikowi.

Gumik jest odmianą Cymbergaja. Zasady gry są identyczne, z tą różnicą, że zamiast specjalnych paletek, do odbicia drewnianego krążka posłużą zamontowane gumki.

Cymbergaj i Gumik dostarczą dużo emocji i radości nie tylko samym uczestnikom gry, ale i licznie zgromadzonym widzom. To doskonały sposób na sprawdzenie szybkości i refleksu.

Ilość miejsca: 2 x 2 m

4

Szczudła

Chodzenie na szczudłach wcale nie musi być tylko „dyscypliną” zarezerwowaną dla cyrkowców. Nawet najmniejsze dzieci pod opieką starszych mogą nauczyć się, jak poruszać się za pomocą szczudeł. Zabawa ta pozwala na ćwiczenie koordynacji oraz równowagi uczestników.

5

Trzyosobowe narty ©

Super zabawa polegająca na chodzeniu w trzyosobowych nartach. Troje uczestników może sprawdzić swoją koordynację, sprawność fizyczną, a przede wszystkim umiejętność współpracy. Przy tej okazji jest bardzo dużo śmiechu.

6

Mały dmuchany zamek (dla dzieci < 10 roku życia)

Wypożyczany z obsługą

7

Mała dmuchana zjeżdżalnia (dla dzieci < 10 roku życia)

Wypożyczany z obsługą

8

Dmuchany statek piracki (dla dzieci < 10 roku życia

Wypożyczany z obsługą

9

Chusta animacyjna

Kolorowa chusta animacyjna, nazywana również „spadochronem” do zabawy. Znakomita do nauki i zabawy. Ewa i Leszek Gęcowie są autorami wielu zabaw opisanych w publikacji „Zabawy z chustą”

10

Wesołe czołgi ©

Ogromne gąsienice z pianki. Uczestnicy wchodzą do środka i się ścigają (na czworaka, przewrotami lub dzieci nawet na stojąco)

Stanowisko zawiera 2 szt. „wesołych czołgów”

 

11

Piłki skoczki

Nazywane również piłkami kangurkami. Piłki różnej wielkości.

12

Małe szczudła

Szczudła wiaderkowe na sznureczkach. Zabawa zręcznościowa, wspomagająca rozwój koordynacji.

13

Wesołe spodnie

2 pary potrójnych spodni. Sprawia dużo śmiechu nie tylko uczestnikom, ale przede wszystkim widowni. W każdym zespole jest po trzech uczestników, które muszą założyć specjalne spodnie, z dodatkowymi szelkami. Cała sztuka polega na pokonaniu pewnego dystansu przed przeciwnikami. Współpraca  się opłaca.

 

14

Zestaw do robienia baniek

Zestaw do robienia małych i dużych baniek. W skład zestawu wchodzą: 5 litrów płynu, pojemniki na płyn, uchwyty kształtowe małe i duże

15

Warcaby

Duża szachownica o wymiarach 5x5m z zestawem pionków

16

Trampolina mała

Trampolina dla małych dzieci

17

Trampolina duża

Wypożyczana z obsługą

18

Traktorki

Dwa pojazdy - traktorki z napędem mechanicznym

19

Worki trzyosobowe

Biegi, czy skoki w workach nie są rzeczą łatwą, a co dopiero gdy  musimy to robić w trzy osoby. Śmiechu po pachy. 2 zestawy

20

Namiot

 

21

Nagłośnienie

Z obsługą